Kurumsal

   UYAN VANA, sektörde 39. Yılını geride bırakmanın verdiği gurur ve tecrübe ile teknolojinin gereklerini yerine getirerek, müşterilerine kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir. 1979 yılında “UYAN TİCARET “ İsmi ile başlayan başarı serüveni, bugün 20.000 M2’lik fabrikasında “UYAN VANA” ismi ile devam etmektedir.

    UYAN VANA, dışarıya bağımlı kalmadan bütün mamul ve yarı mamullerini kendi bünyesinde üretmekte ve vana imalatında son teknolojik makinalar kullanmaktadır. Dökümlerini de yine kendi bünyesinde, otomatik kalıplama hatlarında yapmakta ve tam donanımlı bir laboratuvarda da gerekli testlerden geçirmektedir.

    Kuruluşundan buyana kalite çıtasını en yüksekte tutan “UYAN VANA” ülke gelişimine paralel olarak artan talepleri karşılamak için ürün çeşidini ve kapasitesini hep kaliteli ürün ekseninde genişletmiştir.

    Teknolojideki ilerlemeyi sürekli takip eden ve alanında her zaman bir adım önde olmayı ilke edinen “UYAN VANA” geride bıraktığı tecrübe yıllarına yaslanarak, sektöründe kalite ile birlikte anılan marka hedefini gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktadır.